הרצאות ייעוץ וליווי

מתן ייעוץ וליווי לעו"ד - בתחום הליטיגציה

משרד עו"ד אורנשטיין ושות' הוא המשרד היחיד בארץ המעניק שירותי ייעוץ וליווי לעורכי דין בתחום הליטיגציה.
המשרד חרט על דגלו להעלות את רמת שירותי הליטיגציה – במדינת ישראל, מתוך הבנה, כי הן הלקוחות והן ציבור עורכי הדין ירוויחו משירותי ליטיגציה מצויינים ובלתי מתפשרים, המבוססים על הבנה של ההליך המשפטי לרבות הפרוצדורה הקבועה בתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984, על הבנת התיקים באופן יסודי ועל טקטיקה מוקפדת ומתוכננת היטב.

לאור ההערכה הרבה אשר המשרד זוכה לה בקהילה המשפטית, הכוללת את ציבור עורכי הדין והשופטים, ולאור העובדה שראש המשרד הדריך וליווה אלפי עו"ד עוד בזמן היותם סטודנטים וכעת בהיותם עו"ד, מעניק המשרד שירות ייחודי שבמסגרתו נפגש עו"ד אורנשטיין, פרטנית או קבוצתית עם עורכי דין, ומלמד אותם כיצד לנהל כדבעי תיקי ליטיגציה מראשיתם ועד סופם.

בחלק מהתיקים, המתאימים לאופיו של המשרד, מלווה צוות המשרד את עורכי הדין באמצעות מעורבות מעשית במהלך ניהול התיק.
יודגש, כי שירות זה הוא מעשי ולכן מתאים אך ורק לעורכי דין

הרצאות מקצועיות לסטודנטים למשפטים

משרדנו מאמין כי כדי להשיג תוצאה מושלמת יש צורך גם בידע מקצועי אקדמי רב-תחומי ובהיכרות מעמיקה עם הפסיקה החדשנית ביותר ואכן החל משנת 2010 החל עו"ד אורנשטיין ללמד מגוון תחומים משפטיים באקדמיה.

מאז ועד היום עו"ד אורנשטיין משמש מרצה מן החוץ מנוסה ומבוקש במוסדות אקדמיים שונים כגון אוניברסיטת תל אביב והמכללה למנהל, כמו גם בפורומים מקצועיים. במסגרת זו מרצה עו"ד אורנשטיין לפני כיתות של מאות סטודנטים.

הרצאותיו חולשות על כלל תחומי העיסוק של המשרד לרבות: דיני חוזים, דיני חברות, דיני נזיקין, דיני קניין, סדר דין אזרחי,  דיני עבודה, דיני משפחה, משפט מנהלי וכן בתחומים של אסטרטגיות ניהול משא ומתן, Negotiation Art – פתרון סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות (גישור/בוררות) ועוד.

גלילה למעלה